NE 17.9.2017 17:00 Luže B - Miřetice B 6 : 1 ( 3 : 1 )
NE 17.9.2017 16:00 Jenišovice - Nasavrky B 6 : 0 ( 4 : 0 )
NE 17.9.2017 15:00 Městec - Ronov n. Doubravou B 1 : 3 ( 1 : 1 )
SO 16.9.2017 17:00 Trhová Kamenice - Míčov 0 : 5 ( 0 : 3 )
SO 16.9.2017 17:00 Krouna B - Vraclav 4 : 2 ( 4 : 1 )
SO 16.9.2017 17:00 Bojanov - Skuteč B 1 : 3 ( 0 : 3 )
 Načešice B - VOLNO

6. kolo - 26. 8. 2017 v 17:00 hodin

FC Bojanov - FK Junior Skuteč 1:3 (0:3)

Branky: 61´ Honzíček Štěpán (pen.) - 5´ a 39´ Urban Tomáš, 42´ Šmaha Martin. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Rozhodčí: Kostka. Diváků: 50.

Opět zaspaný začátek utkání a v 5 min. šli hosté do vedení střelou Urbana z levé strany, kdy míč skončil v pravém vinglu Sotonovy branky - 0:1. Následujících pětadvacet minut převzaly otěže zápasu do rukou domácí, kdy hrozili zejména z levé strany po průnicích Petra Blažka, avšak koncovka byla neplodná. A opět platilo otřepané: nedáš - dostaneš. V 39 min. došlo k přečíslení obrany domácích a nekrytý Urban zvýšil na 0:2. A aby bylo dílo zkázy prvního poločasu dokonáno, nedlouho po rozehrání vypálil cca z 20 m hostující Šmaha, Sotona kontroloval střelu, která však skončila na jeho levé tyči, odrazila se do zadní části jeho nohou a skončila za brankovou čárou - 0:3. Již v prvním poločasu došlo ke střídání v týmu domácích a do druhého poločasu k dalším dvěma střídáním, což vedlo k velkému oživení ve hře, kdy se v průběhu celého druhého poločasu na brankáře hostů valil jeden útok za druhým. Změně skóre bránila z části nepřesná koncovka domácích a co prošlo do prostoru branky, to pochytal brankář hostů. I domácí se dočkali čestného úspěchu, kdy faul na Marka Hanzla ve velkém vápně potrestal z pokutového kopu v 61 min. Štěpán Honzíček - 1:3.

Sestava: Sotona Petr - Kopecký Jan (46´ Zelený Lukáš), Pospíšil Ladislav, Navrátil Jan (46´ Secký Marek), Navrátil Aleš - Hanzl Marek, Zelený Petr, Honzíček Štěpán, Blažek Petr - Tatíček Leoš (65´ Velehradský Petr), Sita David (33´ Koreček Jan).

4. kolo - 3. 9. 2017 v 17:00 hodin

Tělocvičná jednota Sokol Krouna - FC Bojanov 2:3 (2:0)

Branky: 26´ Truneček Martin, 42´ Knettig Miroslav - 55´ Honzíček Štěpán, 75´ Kroutil Jan, 83´ Blažek Petr. ŽK: 1:0 (89´ Bouška Libor - 0). ČK: 0:0. Rozhodčí: Vašek. Diváků: 75.

Spousta omluvenek, kdy na svých obvyklých postech nastoupilo pouze sedm hráčů, zbytek sestavy byl slepený na poslední chvíli. Díky i těm s nedoléčenými šrámy, že ne zrovna ve 100% stavu se rvali za Bojanovský fotbal. V prvním poločasu měli více ze hry domácí, kteří se postupně dostávali do tempa a svoji mírnou převahu využili ve vedení 2:0. Druhý poločas byl úplně jiný. Domácí, pravděpodobně ukolébaní dvoubrankovým vedením, nebyli tak draví, jako v prvním poločasu a tak se ke slovu začali dostávat Bojanovští, kteří nejprve v 55 min. snížili Honzíčkem, který z levé strany za hranicí velkého vápna napřáhl a plachtící míč, na který domácí brankář nedosáhl, skončil v protějším vinglu domácí branky - 2:1. V 75 min. Honza Kroutil využil kousku volného prostoru na pravé straně, na polovině hřiště převzal míč, se kterým rychle pospíchal až na hranici velkého vápna, kde prudce vypálil k bližší tyči domácí branky, na míč si sice domácí brankář sáhl, ale před brankovou čarou ho neudržel - 2:2. Na konečných 2:3 pro Bojanovské uzavřel Petr Blažek, který i z pozice levého beka podnikal nebezpečné výpady, kdy ten v 83 min. proměnil po velkolepém sólu, kdy se dostal až na koncovou čáru, po té prošel až k brance, míč si levačkou popostrčil do malého vápna a pravačkou zavěsil pod břevno branky domácích. Body to jsou po celodenních peripetiích se sestavou nečekané, ale za výkon zejména v druhém poločasu, zasloužené. Velký dík patří i celým dvěma fanouškům, kteří vážili cestu na Vysočinu společně s týmem.

Sestava: Zelený Lukáš - Kopecký Jan, Pospíšil Ladislav, Sotona Miloš, Blažek Petr - Hanzl Marek, Zelený Petr, Honzíček Štěpán, Kroutil Jan - Tatíček Leoš, Kábele Michal.

3. kolo - 26. 8. 2017 v 17:00 hodin

FC Bojanov - SK Trhová Kamenice 1:2 (0:1)

Branky: 64´ Koreček Jan - 2´ Mareš Zdeněk, 54´ Švejda Jaroslav. ŽK: 1:0 (34´ Zelený Lukáš - 0). ČK: 0:0. Rozhodčí: Novotný. Diváků: 74.

Zaspaný začátek a hned ve 2. min. se hosté ujali vedení po přímém kopu z levé strany, kdy načechraný míč trefil na hranici velkého vápna hostující Mareš a míč zapadl k pravé tyči Sotonovy branky - 0:1. V prvním poločasu nebylo domácím souzeno mít trvalejší tlak ani se dostat do nebezpečného zakončení. Několik střel mířilo mimo branky, jedinou, kterou však brankář hostů v pohodě zkrotil, vyslal Lukáš Zelený ze třiceti metrů. Druhý poločas začal jako ten první, tlakem hostů, kdy v 54. min. skákaný míč na velkém vápně velice razantně trefil hostující Švejda a bylo to 0:2. Až poté se domácí probudili a začali více tlačit na pilu a ohrožovat branku hostů. Nebezpečné výpady podnikali po levé straně zejména Petr Blažek a Honza Koreček, kdy v 64. min. Blažek zatáhl míč až ke koncové čáře, dal ho pod sebe na hranici malého vápna a tam nezadržitelně skóroval Koreček - 1:2. Ve zbytku času si obě mužstva vypracovala několik slibných šancí, avšak obrany i brankáři již byli ostražití. Škoda, že se nepodařilo srovnat, bod by do celkové tabulky slušel víc, než porážka bez bodů.

Sestava: Sotona Petr - Zelený Lukáš, Němec Petr, Pospíšil Ladislav ml., Navrátil Jan - Blažek Petr, Honzíček Štěpán, Hanzl Marek, Zelený Petr (60´ Svoboda Lukáš) - Koreček Jan, Sita David (46´ Tatíček Leoš).

2. kolo - 20. 8. 2017 v 15:00 hodin

Tělovýchovná jednota Městec - FC Bojanov 1:1 (1:1)

Branky: 30´ Velinský Tomáš - 24´ Kroutil Jan. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Rozhodčí: Šmaha. Diváků: 30.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, jen domácí měli ve středu hřiště více prostoru na rozehrávku. Největší šanci však měli Bojanovští v 24 min., kdy dostal dlouhý pas na pravou stranu Honza Kroutil, jehož zablokovaná střela se odrazila zase k němu, tuto si od koncové čáry potáhl směrem do hřiště, na roh velkého vápna a prudkou střelou levou nohou pod břevno nedal brankáři domácích žádnou šanci - 0:1. Krátce na to, ve 30 min., se odrazil při obranném odkopu míč na ruku někoho z Bojanovských a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Tomáš Velinský - 1:1. Druhý poločas byl plně v režii domácích, avšak měli nepřesnou mušku a všech, snad deset střel, skončilo vždy mimo branku. Bod zvenku je tak překvapivý.

Sestava: Sotona Petr - Navrátil Aleš, Němec Petr, Zelený Lukáš, Navrátil Jan - Secký Marek (46´ Drábek Tomáš), Hanzl Marek, Zelený Petr (84´ Michálek Milan), Kroutil Jan - Tatíček Leoš (78´ Pospíšil Ladislav ml.), Sita David.

1. kolo - 12. 8. 2017 v 17:00 hodin

FC Bojanov - Tělovýchovná jednota Sokol Jenišovice 1:0 (0:0)

Branky: 68´ Velehradský Petr. ŽK: 1:1 (41´ Pospíšil Ladislav ml. - 38´ Popp Lukáš). ČK: 0:0. Rozhodčí: Šebek. Diváků: 50.

Velký boj od začátku do konce s minimem příležitostí na zakončení na obou stranách. Větší štěstí však měli nakonec domácí, kterým se vydařilo střídání a po krátkém pobytu na hřišti v 68 min. využil po opakované střele Marka Hanzla z pravé strany uvnitř pokutového území svoji šanci na zadní tyči Petr Velehradský, který skluzem usměrnil míč do branky - 1:0.

Sestava: Sotona Petr - Navrátil Aleš, Kopecký Jan (46´ Němec Petr), Pospíšil Ladislav ml., Navrátil Jan - Blažek Petr, Honzíček Štěpán, Kroutil Jan (81´ Tatíček Leoš) - Koreček Jan (46´ Secký Marek), Hanzl Marek (89´ Pavlas Martin), Sita David (61´ Velehradský Petr).

Vstřelené branky od roku 2002, tedy od znovuzaložení fotbalu v Bojanově
  2002-3 2003-4 2004-5 2005-6 2006-7 2007-8 2008-9 2009-10 2010-11 2011-12 2012-13 2013-14 2014-15 2015-16 2016-17 2017-18